Cafe Borówka to kawiarnia i palarnia kawy znana większości wrocławian.
Już od kilkunastu lat istniejemy na wrocławskim rynku kawowym.

Nasze kawiarnia stwarza wyjątkowy nastrój i klimat, idealny zarówno na smaczne śniadanie, rozmowy o interesach jak i romantyczne spotkanie.U nas odkryjesz na nowo smaki i zapachy z dzieciństwa. Naszym atutem są nie tylko desery, ciasta i lody własnej produkcji ale również niezwykle przyjazna i profesjonalna obsługa. Szczególnie polecamy aromatyczny strudel z jabłkami i cynamonem oraz prawdopodobnie najlepszy sernik we Wrocławiu. Dodatkowo przyrządzamy dla naszych klientów tylko świeżo paloną kawę z naszej palarnii.

Nasza palarnia kawy sprowadza i wypala tylko specjalnie wyselekcjonowane ziarna kawy z gatunku Arabica, pochodzące z całego świata. Wysoka dbałość o wybór dostawców daje nam pewność, że ziarno, które do nas dociera jest zawsze najwyższej jakości.

PIjąc u nas kawę bądź kupując kawę pakowaną mają Państwo gwarancję, że kawa jest zawsze świeżo palona. Naszym istotnym atrybutem jest bowiem fakt, że kawę wypalamy na bieżąco małymi partiami i tym samym nie magazynujemy jej.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się w większości jednorodne 100% Arabiki z kilkunastu różnych krajów z każdego zakątka świata oraz autorska mieszanka.

Chętnie doradzimy Ci oraz pomożemy w wyborze odpowiedniej kawy.

Zapraszamy w nasze skromne progi.
Magia odpowiednio dobranej muzyki i wszechobecny zapach świeżo palonej kawy sprawią, że miło spędzisz z nami czas, Ty i cała Twoja rodzina.